Výkup zlata

Potřebujete prodat zlato ?

Hledáte výkup zlata a zlatých šperků ?

 

Vítejte v katalogu firem Výkup-Zlata.cz kde naleznete kontakty a informace o výkupu zlata, cenách zlata, nákupu zlata a zlatých šperků.

 

Potřebujete rychle prodat zlato ? 

Využijte hledání firem se zlatem v mapě na Výkup-Zlata.cz

abcBazar-Zastavárna

www: http://www.abcbazar.cz
E-mail: abcbazar@abcbazar.cz
Telefon:211 155 383, 608 881 825
Fax:
Adresa: Husitská 48/50
Praha 3 Žižkov
130 00

ABC bazar-zastavárna je specializována zastavárna na zástavy zlata, stříbra a sběratelských předmětů. Nabízí nejlevnější zástavní půjčky s úrokem 2,5% za týden. Zástavní doba je nastavena na 28dní. Minimální manipulační poplatek činní 50,-Kč. Nachází se na frekventované ulici Husitská 48/50, Praha 3 Žižkov v blízkosti autobusové zastávky U Památníku (ve směru z Florence na Ohradu). Má otevřeno denně od 9 do 19h. Je možno se individuálně domluvit i mimo pracovní dobu na tel. čísle 608 881 825.

Máte zkušenost s tímto subjektem? Vložte komentář!

Tento formulář neslouží pro kontaktování subjektu! (K tomu použijte e-mailovou adresu výše)

* Váš e-mail zůstane skrytý

Investování do zlata

Zlato ochrání Vaše úspory před inflací.

 

V této době, kdy centrální banky tisknou stále další peníze čímž posilují inflaci a zároveň je ekonomika značně nestabilní a se slabým výhledem, je zlato bezpečným přístavem, kam se uchylují dlouhodobě orientovaní investoři.

 

Jde nejen o konzervativní investici, která by měla být ochráněna před volatilními trhy a inflací, ale o způsob uchování hodnoty vašich úspor.

 

Investiční zlato má výbornou likviditu a snadno jej prodáte. Investiční slitek či cihlu o ryzosti 999/1000 Au prodáte opravdu kdekoliv na světě.

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.